Aktualności

20 czerwca 2018

Sposób na zagospodarowanie poddasza

Zagospodarowane poddasze po piankowaniu na stropie betonowym ze skosami 98m2 o powierzchni płaskiej 60 m2 na krokwiach, zamknięte płytami OSB.
17 maja 2018

Termoizolacja pod ogrzewanie podłogowe

Nowość na rynku polskim! Oferujemy termoizolację pod ogrzewanie podłogowe z wykorzystaniem specjalistycznej maszyny do wyrównywania piany. Tym sposobem uzyskujemy idealnie równe podłoże gotowe do instalacji ogrzewania podłogowego.
10 kwietnia 2018

Zalety pianki poliuretanowej PUR

Pianka poliuretanowa PUR jest znacznie lepszym materiałem termoizolacyjnym niż stosowany dotychczas styropian czy wełna mineralna. Dlaczego? Oto kilka informacji: zapewnia jednolitą warstwę izolacyjna na całej powierzchni, nie traci swoich parametrów izolacyjnych wraz z upływem czasu, nie zmienia swoich wymiarów, nie kurczy się, nie osiada, nie obwisa, likwiduje mostki termiczne i gwarantuje najlepszą szczelność (aplikowana jest w postaci płynnej, rozszerzając się dociera nawet do trudno dostępnych miejsc), zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni, gwarantuje idealną izolację akustyczną, z jednej strony chroni przed […]
1 lutego 2018

Rozpoczęcie współpracy z firmą PURIOS

Bardzo nam miło poinformować o rozpoczęciu współpracy z firmą PURIOS, czołowego producenta piany PUR. PUR to poliuretan, stanowiący materiał do izolacji natryskowej, który otrzymywany jest ze zmieszania dwóch surowców: poliolu i izocyjanianu. W wyniku wymieszania tych składników przy użyciu specjalistycznych maszyn natryskowych otrzymujemy pianę poliuretanową. Piany PUR mają szerokie zastosowanie w budownictwie jako alternatywny materiał do izolacji i ocieplania budynków. Począwszy od fundamentów, aż po dach. Świetnie sprawdzają się ze względu na bezpieczeństwo użytkowania i funkcjonalność.